POMYSŁY NA ARANŻACJE PRZYTULNEGO KĄCIKA DO CZYTANIA

Do zaaranżowania niebanalnej strefy przeznaczonej do czytania i relaksu nie jest wymagane posiadanie okna wykuszowego. Przy odrobinie kreatywności w każdej przestrzeni można stworzyć oryginalny kącik do czytania. Jednym z najpopularniejszych sposobów jest przedłużenie oraz zabudowa parapetu.Drewniana rama przedłuża wnękę okienną tworząc prawdziwe okno na świat. Kilka poduszek i uroczy zakątek do czytania gotowy.


Czasem sama architektura budynku wyznacza niebanalną strefę komfortu. Czytanie książek w takim miejscu może być jedynie dodatkiem do relaksu, bo jak można się tu skupić mając taki widok za oknem.


Kolejny pomysł na wykorzystanie przeszklenia zapewniającego widok na zieleń. Można przysiąść na kilka stron aktualnej lektury i oderwać się od rzeczywistości.


W tym miejscu na pewno jest czytane. Wygodny i gruby materac zapewnia podparcie na długie godziny.


Niebanalny, designerski motyw szafy z oknem. Zabudowa meblowa w pokoju dziecięcym zmienia zupełnie jego oblicze. Drewniana rama z leżanką będzie wymarzonym miejscem dla rosnącej pociechy.
ZDJĘCIA: PINTEREST.COMJedyne Takie Wnętrza - projektowanie mieszkań Gdańsk, Kraków, Warszawa, Wrocław

1 komentarz:

  1. Tak się zastanawiam, że może w tych wnętrzach warto byłoby zastosować też coś takiego jak fototapety na wymiar, żeby je trochę ożywić i stworzyć jakąś ciekawą kompozycję, która będzie się miło kojarzyła. Co wy o tym sądzicie? Moim zdaniem to ciekawe i warte uwagi rozwiązanie

    OdpowiedzUsuń

Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger