Zaprojektuj swoją codzienność - aranżacja wnętrz domu nad morzem

Projektując, szczególną uwagę przywiązuję do stylu życia i usposobienia przyszłych domowników, aby przestrzeń, w której będą spędzać swoją codzienność była dla nich jak najbardziej komfortowa i dopasowana. Otoczenie wywiera ogromny wpływ na nasze samopoczucie i jakość życia, dlatego tak ważne jest, aby świadomie wybierać odpowiednie rozwiązania i materiały oraz rozsądnie podejmować decyzje projektowe. Dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam koncepcję eleganckiej, nowoczesnej przestrzeni domu w Gdańsku.
Projekt wnętrz tego domu to propozycja dla miłośników minimalizmu połączonego z modernizmem, stylem nowoczesnym i akcentem wyrazistych kolorów. Chłodne, stonowane kolory, ocieplona drewnem pozostają jednocześnie przytulne i zapraszają domowników do relaksu i wyciszenia. Marmurowe blaty w kuchni, ciepłe drewno desek podłogowych - te elementy szczególnie budują ascetyczny i pełen harmonii charakter projektowanej przestrzeni. Kontrastowy fotel, krzesła podkreślają skandynawski klimat wyrafinowanego wnętrza salonu, a długie zasłony i drewniane żaluzje wprowadzają klubowy nastrój. Istotną rolę odgrywają dodatki, które podkreślają przytulny charakter wnętrza. Wygodna kanapa, dywan i drewno na ścianach to elementy, które nadają charakteru i szykownego stylu podkreślając rangę otoczenia, w którym znajduje się apartament.

Jeśli szukasz profesjonalnego i kompleksowego projektu wnętrz Twojego domu lub mieszkania, zapraszam do kontaktu. Działam na terenie całej Polski - zdalnie i bezpośrednio - w Trójmieście, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu.
Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger