Zaprojektuj swoją codzienność - aranżacja wnętrz apartamentu nad morzem

Projektując, szczególną uwagę przywiązuję do stylu życia i usposobienia przyszłych domowników, aby przestrzeń, w której będą spędzać swoją codzienność była dla nich jak najbardziej komfortowa i dopasowana. Otoczenie wywiera ogromny wpływ na nasze samopoczucie i jakość życia, dlatego tak ważne jest, aby świadomie wybierać odpowiednie rozwiązania i materiały oraz rozsądnie podejmować decyzje projektowe. Dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam koncepcję eleganckiej, nowoczesnej przestrzeni, w duchu skandynawskiej aranżacji wnętrz apartamentu nad morzem, znajdującego się dokładnie w Gdańsku.


Projekt wnętrz tego mieszkania to propozycja dla miłośników minimalizmu połączonego z modernizmem, stylem nowoczesnym i nutką skandynawskich szarości poprzeplatanych z bielą. Chłodne, stonowane kolory, ocieplona drewnem pozostają jednocześnie przytulne i zapraszają domowników do relaksu i wyciszenia. Białe blaty w kuchni, jasne panele podłogowe i sufit podwieszany z listwami oświetleniowymi led - te elementy szczególnie budują ascetyczny i pełen harmonii charakter projektowanej przestrzeni. Kontrastowe krzesła przy kuchennym stole podkreślają skandynawski klimat salonu, a długie zasłony wprowadzają romantyczny nastrój. Istotną rolę odgrywają dodatki, które podkreślają przytulny charakter wnętrza. Wygodna kanapa, dywan i drewno na ścianach to elementy, które nadają charakteru i szykownego stylu podkreślając rangę otoczenia, w którym znajduje się apartament.


Przedstawiony projekt wnętrz salonu z kuchnią, aranżacja sypialni, pokoju gościnnego oraz projekty obu łazienek definiują wysokiej jakości materiały oraz funkcjonalność połączona z wygodą użytkowania. Moja pracownia zapewnia autorskie rozwiązania oparte o wieloletnie doświadczenie. Projektuję, aby poprawić komfort życia i odzwierciedlić oczekiwania inwestorów. Jeśli szukasz profesjonalnego i kompleksowego projektu wnętrz Twojego domu lub mieszkania, zapraszam do kontaktu. Działam na terenie całej Polski - zdalnie i bezpośrednio - w Trójmieście, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu.
Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger