Projekt vs realizacja

Etap projektowy rozpoczyna się koncepcją i projektem funkcjonalnym, gdzie dobierane są materiały i wyposażenie wnętrza. Następnie przygotowywana jest wizualizacja, a później projekt techniczny. Kolejnym krokiem jest zestawienie wybranych materiałów i finalne wyposażenie projektowanych wnętrz. Nadzór nad realizacją projektu sprawuję zdalnie bądź osobiście. Mój zakres działania obejmuje całą Polskę - Warszawę, Kraków, Gdańsk i inne miasta. Wykonuję projekty mieszkań i domów, a w szczególności specjalizuję się w projektowaniu kompleksowych łazienek. Moje zrealizowane projekty można znaleźć tutaj. Poniżej przedstawiam projekt i realizację wnętrza pokoju do pracy w woj. warmińsko-mazurskim.


PROJEKT

Koncepcja zakładała jasne drewno na ścianach i panele podłogowe w podobnym odcieniu. Jasna kanapa, biurko pod oknem oraz wygodny fotel biurowy - tak wyglądała podstawa wyposażenia tego wnętrza, otoczona regałem z książkami i półkami podwieszanymi pod sufitem. W pokoju dominował beż, a pośrodku znajdował się mały stolik. Na oświetlenie wnętrza składały się: dwie lampki ścienne, znajdujące się po przeciwległych stronach nad kanapą; lampa sufitowa, której strumień światła ukierunkowany był na strefę pracy przy biurku; halogeny sufitowe.

REALIZACJA
Koncepcja została zrealizowana niemal w 100%, co widać na załączonych zdjęciach. Jakie jest Wasze zdanie na temat finalnej wersji projektu gabinetu do pracy? Podoba Wam się czy może wolelibyście coś zmienić? Czekam na Wasze komentarze :)
Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger