Minimalistyczna łazienka - aesthetic bathroom

Specjalizując się w projektowaniu łazienek szczególną uwagę przywiązuję do funkcjonalności i estetyki wnętrza. W tym projekcie na stosunkowo niewielkiej powierzchni starałam się połączyć obie te funkcje, dlatego wybrałam minimalizm, który nie tylko pogłębia uczucie przestrzeni, ale też dba o estetyczne wrażenia użytkowników. 


Łazienka utrzymana jest w stonowanym tonie. Biało-szare wnętrze jest proste, lecz eleganckie. W imię zasady minimalizmu less is more ascetyczne pomieszczenie pozwala na chwilę refleksji, nie rozpraszając nas przy tym żadnymi zdobieniami.Kabina prysznicowa pozwala zaoszczędzić więcej przestrzeni, natomiast szafka podumywalkowa oraz stojąca naprzeciw niej jednodrzwiowa szafa oferują miejsce, w którym mogą znaleźć się wszystkie potrzebne łazienkowe akcesoria.


Projektowaniem łazienek zajmuję się na terenie całej Polski - w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Trójmieście. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego projektu wnętrza Twojego domu lub mieszkania, zapraszam do kontaktu.

Co sądzicie o tej minimalistycznej propozycji - podoba Wam się? Jeśli tak, to czy w codziennym życiu również stosujecie filozofię minimalizmu?
Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger