O mnie

„…świat nieprzeciętnych wnętrz zainspirował mnie i zachwycił na tyle, by radykalnie zmienić swoją życiową drogęa projektowanie wnętrz uczynić moją pasją… która głęboko skrywana dojrzewała przez lata, by w odpowiednim momencie całkowicie zawładnąć moim życiem… z zupełnie nowym podejściem, wzbogacanym o zdobywane doświadczenie i wciąż rozwijanym wewnętrznym talentem…"                                                           
     
                                                                 - Paulina Kononowicz-Kwaśnik
Z wykształcenia ekonomistka i projektantka wnętrz, z zamiłowania podróżniczka. Ukończenie magisterskich studiów ekonomicznych było tylko pierwszym etapem drogi rozwoju mojej pasji. Odkryłam uśpiony talent do projektowania wnętrz. Odnazłam swoje powołanie. Postanowiłam zdobyć wiedzę, dlatego ukończyłam Profesjonalny Kurs Projektowania Wnętrz Mieszkalnych w szkole Art Studio w Warszawie. To inspirujące doświadczenie nie tylko sprawiło, że zyskałam przekonanie co do własnych możliwości w tej dziedzinie, ale również pozwoliło mi otworzyć się na nowe doświadczenia i sprawdzić umiejętności w praktyce. W czasie przygotowań do dyplomu w 2009 roku nawiązałam kontakt z biurem projektowym, które powierzyło mi wykonanie projektu wnętrz dla konkretnego klienta. To wyzwanie skłoniło mnie do dalszych działań. Zdecydowałam się na studia architektoniczne na jednym z państwowych uniwersytetów. Studia ukończyłam z sukcesem, a jeszcze w trakcie ich trwania 1 grudnia 2011 roku założyłam pracownię JedyneTakieWnętrza. Ekonomistka, która postanowiła projektować wnętrza… któż by pomyślał, że tak odmienne charaktery, mogą iść w parze. A jednak... to one mnie definiują. Sprawiają, że ekonomiczne podejścia dba o funkcjonalność i wygodę, nierzadko i kieszeń, a perfekcjonistka o artystycznej duszy tworzy wnętrza.

Fascynuję się pięknymi wnętrzami i staram się ze wszystkich sił tworzyć wyjątkowe wnętrza. Niezmiennie wzorem jest dla mnie współczesny modernizm, elegancki minimalizm, jak i art deco, czyli połączenie klasyki ze szlachetnością dobranych materiałów. Wnętrza ponadczasowe i inspirujące. Będące natchnieniem dla innych, którzy zapragną, bym przyczyniła się do wykreowania wnętrza dla nich. W codziennej pracy dokładam wszelkich starań, aby wykreować przestrzeń dopasowaną do charakteru domowników oraz przytulną i wygodną w codziennych czynnościach. Definiują mnie nieprzeciętna wyobraźnia i mnogość pomysłów, które nie pozwalają odejść od komputera, gdy projektuję... dokładnie opisują moje zaangażowanie w każdy projekt.

Najnowsze osiągnięcie - 5 lipca 2019r. wygrany konkurs na projekt miesiąca na portalu wnętrzarskim Aranżacja Wnętrz! 

Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger