Elegancki salon z kuchnią

Przedstawiam projekt otwartego salonu z kuchnią. Projekt dla osób mających najwyższe wymagania co do jakości użytych materiałów oraz ceniących nowoczesny design. Być może praca ta kogoś zainspiruje, albo zechcecie Państwo w taki sposób zaaranżować swoje wnętrze. Zapraszam do oglądania.


Światło - to ono króluje w tym wnętrzu. Mimo tego, że jest tu obecna wyrazista, fornirowana ściana. Te mocne akcenty są tak zakomponowane, aby nie nadawały pomieszczeniom ciężkości – wręcz przeciwnie, całość jest przestrzenna oraz jasna. To zasługa dużych okien, pastelowych ścian oraz odpowiedniej aranżacji przestrzeni.

Dzięki śmiałym połączeniom kamienia z drewnem w różnych odcieniach, zaprojektowane mieszkanie jest eleganckie i stylowe. Luksusu oraz nowoczesności dodają lampy, które są ikonami designu. Efektu dopełniają niebanalne meble oraz ciekawe dodatki.

Najważniejsze w zaprojektowanym wnętrzu są materiały, z których zostały wykonane podłogi, blaty, czy ściany. Najwyższej jakości kamień oraz drewno sprawiają, że wykończenie nie tylko będzie służyć długie lata, ale przede wszystkim są to materiały ponadczasowe i niezwykle uniwersalne.

Zastosowane we wnętrzu kolory – brązy, beże, szarości, a także biel tworzą niezwykle modne wykończenie. Absolutnym hitem jest jasna drewniana podłogowa i wielkoformatowe płytki kamienne. Licznie obecne tkaniny w postaci rolet i zasłon, nadają wnętrzu przytulny klimat

Każdy architekt wnętrz wie, że takie zestawienie kolorów i materiałów pozwala na dowolne aranżowanie pomieszczeń w przyszłości, zgodnie ze zmieniającymi się trendami. Wystarczy wtedy tylko uzupełnić projekt o nowe dodatki. 

Wysokiej jakości materiały, ciekawe dodatki i modne wykończenia - to właśnie charakterystyczne cechy eleganckiego wnętrza salonu z kuchnią. Zapraszam do obejrzenia innych projektów wnętrz mojego autorstwa. A jeśli zainteresował Państwa ten projekt, zapraszam do kontaktu.
Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger