KONSULTACJE ONLINE Z ARCHITEKTEM WNĘTRZ


Nowość w ofercie! Konsultacje online z architektem wnętrz 

Planujesz remont mieszkania, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może potrzebujesz wskazówki dotyczącej aranżacji poszczególnego pomieszczenia? Chcesz samodzielnie zaprojektować wymarzone wnętrze, ale napotkany problem projektowy nie pozwala Ci iść dalej?

Skorzystaj z konsultacji online

Doświadczony projektant wnętrz wskaże Ci właściwy kierunek działania, poddając wcześniej analizie układ funkcjonalny Twojego mieszkania. Podczas konsultacji online z architektem wnętrz dowiesz się, jakie materiały, kolorystykę oraz rozwiązania zastosować w urządzanej przestrzeni.

Co zyskasz dzięki konsultacjom?

• Odkryjesz kierunek zmian oraz metamorfozy wnętrza Twojego mieszkania.
• Poznasz realne możliwości aranżacji urządzanej przestrzeni.
• Dowiesz się, jak rozwiązać poszczególne problemy od strony technicznej.
• Uzyskasz pomoc w doborze materiałów oraz kolorystyki.

Jak wyglądają konsultacje online?

Konsultacja funkcjonalna

Możliwa jest po wcześniejszym przesłaniu wymiarów pomieszczenia lub całego mieszkania z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem. Na podstawie przesłanych materiałów zostaje przygotowany rzut, na którego przykładzie, dowiesz się, jak kształtuje się przestrzeń pod wpływem wprowadzanych zmian w umeblowaniu. Konsultacje online z architektem wnętrz odbywają się na zasadzie spotkania interaktywnego, do którego otrzymasz uprzednio link. W czasie konsultacji odkryjesz możliwości oraz przykłady zastosowania różnorodnych rozwiązań - adekwatnie do danej przestrzeni wynikającej z układu ścian, okien i drzwi.

Konsultacja dekoratorska

Polega na wskazaniu przybliżonych rozwiązań na podstawie ogólnodostępnych zdjęć wnętrz z Internetu, które poglądowo pomogą zrozumieć proponowane problemy oraz sposoby ich rozwiązania. Dzięki dekoratorskiej konsultacji z architektem uzyskasz pomoc w doborze materiałów, mebli oraz stylistyki wnętrza.

Ile kosztują konsultacje online z architektem?

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i właśnie tą wiedzą nabytą we współpracy z wykonawcami dzielę się z Tobą w ramach konsultacji online.

Cena konsultacji uwzględnia nie tylko szeroki zakres moich kompetencji, ale również czas, jaki poświęcam na zapoznanie się z przesłanymi materiałami przez klienta.

Cena konsultacji: 299zł/h

Napisz do mnie, aby skorzystać z najnowszej usługi w ofercie pracowni, jaką jest konsultacja online z projektantem wnętrz


Kliknij tutaj i sprawdź zrealizowane projekty pracowni JedyneTakieWnętrza

1 komentarz:

  1. Budujemy dom oraz sporo rzeczy zrobiliśmy samodzielnie ;) Malowanie, ogrodzenie, działka, poddasze- stelaż, ocieplenie, płyta, szpachlowanie, docieranie gładzi, układanie styropianu podłoga, wykop i przewòd od skrzynki do budynku, układanie płytek w piwnicy, podłoga na strychu i wiele drobnych rzeczy.

    Podpowiem, ze przy wykończeniach świetnie sprawdzają się takie gotowe elementy wykończeniowe:
    https://sklep.flexgips.com/zabudowy

    Można dzięki nim na przyklad zabudować nieestetyczne rury.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger