Dodatki i wyposażenie wnętrza w jednym miejscu!

Jedyne.Takie.Wnętrza na Westwing!

Niedawno zostaliśmy zaproszeni do publikacji na Westwing Inspiration poświęconej naszej pracowni projektowej. Jedyne.Takie.Wnętrza miały przyjemność opowiedzieć o tym, czym charakteryzują się nasze projekty, gdzie szukamy inspiracji oraz jaki jest nasz projekt marzeń. Znajdziecie w nim dawkę informacji na temat projektowania i aranżowania wnętrz.

Przeczytajcie artykuł na Westwing Inspiracje!

Aranżacje w każdym stylu

Materiały prasowe Westwing
Materiały prasowe Westwing
Materiały prasowe WestwingMateriały prasowe Westwing

Dla tych, którzy jeszcze nie znają Westwing, to klub zakupowy, w którym codziennie pojawiają się nowe  kampanie tematyczne z produktami w obniżonych cenach. To także miejsce, w którym znajdziesz porady aranżacyjne, raporty trendów oraz inspiracje wnętrzarskie. Sprawdźcie również WestwingNow, czyli sklep internetowy ze stałym asortymentem wielu znanych marek wnętrzarskich.”

Materiały prasowe Westwing
                                                                                Materiały prasowe Westwing

1 komentarz:

  1. Kilka razy zrobiłam zakupy na tej stronie. i faktycznie mozna znaleźć tam naprawde fajne dodatki do wnętrz :) Jak rónież i meble. Nie kupowałam tam wiekszych mebli do mieszkania, aczkolwiek zdarzyło mi się zamówić dwa krzesła czy jakiś drobniejszy stolik czy lampę. Fajnie, że wszystko podzielone jest na kategorie wnętrzarskie, tak więc mozna znaleźć ładne rzeczy tylko w jednym stylu.

    Przekonałam się ogólnie do kupowania mebli w sklepach internetowych, w ostatnim czasie upolowałam taki rudy narożnik w tym włąsnie miejscu :)

    I jestem z niego zadowolona.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger