REALIZACJA ŁAZIENKI W FOLKOWYM STYLU

Projekt vs realizacja nowoczesnej łazienki w skandynawskiej kolorystyce, gdzie królują biel, kremy i drewno, jednak dominantą i wyznacznikiem oryginalności są tutaj ceramiczne płytki w folkowym stylu zdobione marokańskimi majolikami i ludową koronką.


Zmiana otoczenia = zmiana codzienności

Metamorfoza łazienki, która pozwoliła na rozświetlenie  małego i ciemnego pomieszczenia, nadając mu całkiem nowy i przejrzysty charakter. Zastosowanie jasnych kolorów pozwoliło na optyczne powiększenie wnętrza, a wprowadzone drewno pogłębiły ciepły i przytulny klimat przestrzeni, w której chce się zostać na dłużej.


Łazienka przed metamorfoząRealizacja projektu
Nowoczesna tradycja

Wzorzyste, folkowe płytki sprawiły, że przestrzeń wydaje się charakterna i oryginalna. Inspirowane ludową tradycją, z gracją łączą klasykę rozwiązań z nowoczesnością, obok których nie sposób przejść obojętnie. Minimalizm współczesnej formy tworzy zgrany duet z ceramicznymi płytkami, czego efektem jest obraz oryginalnej łazienki o niepowtarzalnym charakterze.Podoba Wam się takie połączenie i co myślicie o efekcie finalnym? Jakie są Wasze
ulubione rodzaje i wzory płytek w łazience? Wskażcie swoich faworytów w komentarzach! 🖤

1 komentarz:

  1. Połączenie jest rewelacyjne! Niestandardowe i niekonwencjonalne, bardzo mi się podoba. Cudowny zestaw płytek!
    Zmiana jest ogromna, a efekt - aż miło popatrzeć!
    Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger