5 POMYSŁÓW NA NIEBANALNĄ WYSPĘ KUCHENNĄ

Za oknem jesienna aura, złociste kolory... Nic nie potrafi w pełni obudzić zmysłów wczesnym rankiem jak poranna kawa. Wypita w pięknych wnętrzach... Najlepiej - w stylowo urządzonej kuchni o oryginalnym klimacie! Poznajcie 5 sposobów na kuchenną wyspę - tradycyjną lub awangardową - taką, która skradnie Wasze serce...  💕


1. ZABUDOWANY SPÓJNIK

Prezentowana wyspa kuchenna z blatem roboczym, który nie tylko zwiększą przestrzeń potrzebną podczas gotowania, ale może stanowić również strefę poczęstunku, na której znajdą się owoce, warzywa, trunki czy może dokładka podczas obiadu.


W przypadku kuchni otwartej na salon, wolnostojąca wyspa kuchenna skutecznie rozgranicza strefę odpoczynku od strefy kuchennej. W projekcie zdecydowano się na obudowę wyspy, pogłębiając w ten sposób różnicę pomiędzy różnymi funkcjami aranżowanego wnętrza.


2. NA PLANIE TRÓJKĄTA

Drewno i cegła to połączenie, które nigdy nas nie zawiedzie - nie tylko powoli zbudować charakterny wyraz projektowanej przestrzeni, ale doda miejscu oryginalnego klimatu. W tym wnętrzu wyspa została zaprojektowana w awangardowej postaci na planie trójkąta. Podoba Wam się taka alternatywa dla tradycyjnej wyspy kuchennej?3. ZŁOTY ŚRODEK

Dla tych, którzy szukają kompromisów, mamy propozycję półwyspy kuchennej z blatem roboczym i hokerami. Taka wyspa z pewnością zwiększy przestrzeń kuchenną, jak i jednocześnie świetnie sprawdzi się, kiedy sąsiadka wpadnie na kawę z najnowszymi newsami, a my będziemy akurat w trakcie gotowania... ;) Jednym zdaniem: podniesie wygodę, komfort i jakość życia. 4. SAMOTNA WYSPA

Tradycjonaliści zapewne pokochają właśnie tą wolnostojącą wyspę kuchenną. Co tu więcej dodać? Wzbogaca wnętrze, stanowi spójnik między strefą kuchenną, jadalnianą oraz dzienną, jak i zwiększa również przestrzeń roboczą. Brzmi świetnie!5. PONADCZASOWA KLASYKA

I na sam koniec - kuchnia z wolnostojącą wyspą wpisująca się stylem w jesienną aurę za oknem. W tym projekcie zdecydowano się na kuchnię półotwartą na salon, gdzie spotykamy się z wyspą kuchenną z wbudowaną płytą grzewczą. Taka wyspa zdecydowanie zwiększa powierzchnię i możliwości strefy kuchennej oraz wygodę jej użytkowania. Dodatkowo sprawia, że wnętrze staje się stylowe, nowoczesne oraz jednocześnie - ponadczasowe!
Która wyspa kuchenna najbardziej Wam się podoba i chcielibyście, aby znalazła się w Waszej kuchni? Koniecznie dajcie znać w komentarzach :)

_________________________________________________________________________________


Jedyne Takie Wnętrza - projektowanie mieszkań Gdańsk, Kraków, Warszawa, Wrocław

3 komentarze:

  1. Ciekawa propozycje na wykończenie kuchni i ogóle domu. Swoją drogą, ależ ekscytująca jest budowa domów , nieprawdaż? Praktycznie każdy etap naprawdę cieszy... Już nie mogę się doczekać swojej budowy.

    OdpowiedzUsuń
  2. There are additionally coupons that pop up on a near-monthly foundation that may generally deliver the value down to only $100. 3D printing can create intricate and complex shapes utilizing less materials than subtractive manufacturing processes, corresponding to drilling, welding, injection molding, and different processes. Making prototypes quicker, easier, and cheaper permits for more innovation, experimentation, and product-based startups. Growing incidences of life-style diseases demand reasonably priced healthcare delivery systems coupled with the surging inhabitants in India, ensuing high precision machining within the demand for healthcare facilities. Furthermore, rising IT investment within the country is probably to|prone to} assist the enlargement of the 3D printing business.

    OdpowiedzUsuń
  3. Gdybyście zastanawiali sie jaki impregnat będzie najlepszy do drewna to tutaj https://polskiebudowlane.pl/portal/jaki-impregnat-do-drewna/ znajdziecie wskazówki, które moga pomóc w wyborze. Odpowiednie zabezpieczenie drewna jest niezwykle ważne.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger