5 POMYSŁÓW NA NIEBANALNĄ WYSPĘ KUCHENNĄ

Za oknem jesienna aura, złociste kolory... Nic nie potrafi w pełni obudzić zmysłów wczesnym rankiem jak poranna kawa. Wypita w pięknych wnętrzach... Najlepiej - w stylowo urządzonej kuchni o oryginalnym klimacie! Poznajcie 5 sposobów na kuchenną wyspę - tradycyjną lub awangardową - taką, która skradnie Wasze serce...  💕


1. ZABUDOWANY SPÓJNIK

Prezentowana wyspa kuchenna z blatem roboczym, który nie tylko zwiększą przestrzeń potrzebną podczas gotowania, ale może stanowić również strefę poczęstunku, na której znajdą się owoce, warzywa, trunki czy może dokładka podczas obiadu.

W przypadku kuchni otwartej na salon, wolnostojąca wyspa kuchenna skutecznie rozgranicza strefę odpoczynku od strefy kuchennej. W projekcie zdecydowano się na obudowę wyspy, pogłębiając w ten sposób różnicę pomiędzy różnymi funkcjami aranżowanego wnętrza.2. NA PLANIE TRÓJKĄTA

Drewno i cegła to połączenie, które nigdy nas nie zawiedzie - nie tylko powoli zbudować charakterny wyraz projektowanej przestrzeni, ale doda miejscu oryginalnego klimatu. W tym wnętrzu wyspa została zaprojektowana w awangardowej postaci na planie trójkąta. Podoba Wam się taka alternatywa dla tradycyjnej wyspy kuchennej?3. ZŁOTY ŚRODEK

Dla tych, którzy szukają kompromisów, mamy propozycję półwyspy kuchennej z blatem roboczym i hokerami. Taka wyspa z pewnością zwiększy przestrzeń kuchenną, jak i jednocześnie świetnie sprawdzi się, kiedy sąsiadka wpadnie na kawę z najnowszymi newsami, a my będziemy akurat w trakcie gotowania... ;) Jednym zdaniem: podniesie wygodę, komfort i jakość życia.
4. SAMOTNA WYSPA

Tradycjonaliści zapewne pokochają właśnie tą wolnostojącą wyspę kuchenną. Co tu więcej dodać? Wzbogaca wnętrze, stanowi spójnik między strefą kuchenną, jadalnianą oraz dzienną, jak i zwiększa również przestrzeń roboczą. Brzmi świetnie!


5. PONADCZASOWA KLASYKA

I na sam koniec - kuchnia z wolnostojącą wyspą wpisująca się stylem w jesienną aurę za oknem. W tym projekcie zdecydowano się na kuchnię półotwartą na salon, gdzie spotykamy się z wyspą kuchenną z wbudowaną płytą grzewczą. Taka wyspa zdecydowanie zwiększa powierzchnię i możliwości strefy kuchennej oraz wygodę jej użytkowania. Dodatkowo sprawia, że wnętrze staje się stylowe, nowoczesne oraz jednocześnie - ponadczasowe!
Która wyspa kuchenna najbardziej Wam się podoba i chcielibyście, aby znalazła się w Waszej kuchni? Koniecznie dajcie znać w komentarzach :)

_________________________________________________________________________________


Jedyne Takie Wnętrza - projektowanie mieszkań Gdańsk, Kraków, Warszawa, Wrocław

1 komentarz:

  1. Ciekawa propozycje na wykończenie kuchni i ogóle domu. Swoją drogą, ależ ekscytująca jest budowa domów , nieprawdaż? Praktycznie każdy etap naprawdę cieszy... Już nie mogę się doczekać swojej budowy.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © JEDYNE TAKIE WNĘTRZA , Blogger