SKANDYNAWSKI MINIMALIZM - PRZYTULNA ŁAZIENKA O ELEGANCKIM CHARAKTERZE ✨

Czy ascetyczny klimat łazienki może iść w parze z obrazem wnętrz pełnych domowego ciepła? Jak najbardziej! Podpowiemy Ci, jak zbudować przytulność w Twojej łazience 😘


DZISIEJSZY PROJEKT jest doskonałym przykładem skandynawskiego minimalizmu, łączącego w sobie prostotę i przytulność zamknięte w czterech ścianach, tworzących harmonijny obraz wnętrz stylowej, ciepłej i wyrafinowanej łazienki.
Drewno i czerń kontrastują biel, beż i szarości, budując skandynawską przestrzeń, w której postawiono na minimalizm i ograniczenie dodatków do minimum. Zielone akcenty ożywiają projektowane miejsce, a biała barwa światła rozświetla dodatkowo łazienkę, akompaniując jasnym barwom na ścianach oraz podłodze. Wnęki nad wanną tworzą spójny obraz, wtapiając się w tło wnętrza, a podkreślenie szafki podumywalkowej jasnymi kafelkami na ścianie wyodrębnia wybraną strefę i sprawia, że wnętrze staje się bardziej harmonijne, poprzez subtelne przeplatanie się użytych materiałów.
Co myślicie o projekcie łazienki w Krakowie? Podoba Wam się skandynawski minimalizm? 💕😏

3 komentarze:

 1. Mi osobiście bardzo podoba się taki styl. Idealne komplety łazienkowe w takim stylu znajdziecie na https://krzemien.com.pl/products/komplety-lazienkowe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna łazienka! Światła led prezentują się rewelacyjnie. Polecam zajrzeć na https://strefaledowa.pl.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem to jest kwestia bardzo indywidualna. Jeśli ktoś ma trochę smykałki do urządzania mieszkań, do tego wyobraźnię przestrzenną, to też myślę że można sobie poradzić samemu, biorąc pod uwagę możliwości jakie daje internet.
  Ale jeśli ktoś, jak np.ja ww cech nie posiada to lepiej się nie męczyć i skorzystać z pomocy fachowca.
  Plusy w moim przypadku- projektant wie co z czym połączyć aby fajnie wyglądało, znajdzie ciekawe rozwiązania, zwróci uwagę na tematy o których nawet nie pomyślałam, a które okazują się problem, do rozwiązania i to też duża zasługa projektanta. Ja osobiście polecam skorzystać z takiej osoby.
  Pozwole sobie dac namiar na studio z jakiego usług korzystałam https://marengo-architektura.com/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger