SKANDYNAWSKI MINIMALIZM - PRZYTULNA ŁAZIENKA O ELEGANCKIM CHARAKTERZE ✨

Czy ascetyczny klimat łazienki może iść w parze z obrazem wnętrz pełnych domowego ciepła? Jak najbardziej! Podpowiemy Ci, jak zbudować przytulność w Twojej łazience 😘


DZISIEJSZY PROJEKT jest doskonałym przykładem skandynawskiego minimalizmu, łączącego w sobie prostotę i przytulność zamknięte w czterech ścianach, tworzących harmonijny obraz wnętrz stylowej, ciepłej i wyrafinowanej łazienki.
Drewno i czerń kontrastują biel, beż i szarości, budując skandynawską przestrzeń, w której postawiono na minimalizm i ograniczenie dodatków do minimum. Zielone akcenty ożywiają projektowane miejsce, a biała barwa światła rozświetla dodatkowo łazienkę, akompaniując jasnym barwom na ścianach oraz podłodze. Wnęki nad wanną tworzą spójny obraz, wtapiając się w tło wnętrza, a podkreślenie szafki podumywalkowej jasnymi kafelkami na ścianie wyodrębnia wybraną strefę i sprawia, że wnętrze staje się bardziej harmonijne, poprzez subtelne przeplatanie się użytych materiałów.
Co myślicie o projekcie łazienki w Krakowie? Podoba Wam się skandynawski minimalizm? 💕😏

2 komentarze:

  1. Mi osobiście bardzo podoba się taki styl. Idealne komplety łazienkowe w takim stylu znajdziecie na https://krzemien.com.pl/products/komplety-lazienkowe :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna łazienka! Światła led prezentują się rewelacyjnie. Polecam zajrzeć na https://strefaledowa.pl.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © JEDYNE TAKIE WNĘTRZA , Blogger