Proste formy, nowoczesne wyposażenie i modne akcenty - projekt i aranżacja męskiej łazienki.

W tej realizacji projektu łazienki skupiłam uwagę na dwóch istotnych aspektach – prostocie form oraz modnych i mocnych akcentach. Męska łazienka jest minimalistyczna, pełna światła, a jednocześnie nie brakuje tu elementów nadających jej odrobiny przytulności. Zapraszam do oglądania.  


Jak w każdej łazience, również w tej, przede wszystkim liczy się funkcjonalność. Wszelkie niezbędne elementy wyposażenia zajmują znaczną część przestrzeni, dlatego ważne jest, aby były starannie dobrane. Ważne są również sprytne rozwiązania, które ułatwiają życie, takie jak podest pod prysznicem, na którym można przysiąść, czy praktyczna i dekoracyjna wnęka na kosmetyki.

Tutaj, jeśli chodzi o wyposażenie, na pierwszy plan wysuwa się bezbrodzikowy prysznic. W niewielkim metrażu udało się wygospodarować dużą, prostokątną przestrzeń, którą oddzielają przesuwne drzwi. Prysznic wyposażono w nowoczesną baterię podtynkową z deszczownicą i słuchawką, dzięki której można poczuć się jak w luksusowej łaźni. 
oska umywalka o nieregularnym kształcie, znaleziona w salonie łazienkowym Max-fliz w Krakowie stoi na dużym blacie, mieszczącym wszelkie niezbędne przybory służące do codziennej higieny. Można tu również odłożyć np. okulary. Szafka nad blatem, dzięki lustrzanym frontom, jest również elementem powiększającym optycznie pomieszczenie, stanowi ona niezwykle efektowną i funkcjonalną część łazienki.
W projekcie królują niezwykle uniwersalne, modne kolory takie jak biel czy odcienie szarości na wielkoformatowych, „betonowych” płytkach. Nie brakuje też jednak mocnych elementów w postaci pomalowanej na kolor grafitowy ściany, czy wpisujących się w najnowsze trendy płytek, w graficzne, czarno - białe wzory. Drewnopodobny gres do złudzenia przypominający naturalny materiał, obecny na podłodze, frontach szafek oraz pod prysznicem, dodaje wnętrzu ciepła i przełamuje sterylność, tak charakterystyczną dla tego typu pomieszczeń. Jest również niezwykle ciekawym elementem wykończenia. Wszystkie płytki znajdują się w ofercie salonu Max-fliz w Krakowie.


Prosta w formie, a jednocześnie przytulna i elegancka - taka właśnie jest zaprojektowana przeze mnie męska łazienka. Nowoczesne wyposażenie - miska wisząca z deską wolnoopadającą, chromowane akcesoria, minimalistyczne lampy sufitowe, a także oszczędność jeśli chodzi o elementy dekoracyjne sprawiają, że łazienka ponadczasowy styl i męski charakter.

Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger