Geometric game wins!

Geometryczne trendy, które zaprezentowało Opoczno w jednej z kolekcji o nazwie "Geometric game", przyniosły mi szczęście - I. miejsce w konkursie Doskonałe Kolekcje Opoczno 2014. Dowiedziałam się o nim przez przypadek na Homebook.pl na dzień przed końcem zgłaszania prac, więc mobilizacja była silniejsza. Celem konkursu było zaprojektowanie pomieszczenia z innowacyjnym wykorzystaniem płytek z najlepszych, zeszłorocznych kolekcji marki Opoczno. 


Moją uwagę zwróciła właśnie kolekcja w pastelowe trójkąty, gdzie w zaprojektowanej sypialni z łazienką, wykorzystałam je jako "zagłówek" łóżka w zabudowie podświetlonej led, co szczególnie zainteresowało jury konkursu. Ponadto w tym samym pomieszczeniu jako detale dekoracyjne na ścianie za komodą, ułożyłam pionowe pasy ze szklanych insertów w kolorze fioletowym i turkusowym. Niewielka, aczkolwiek funkcjonalna łazienka w ceramice z serii Pure Cersanit i w płytkach także z kolekcji Geometric game w kolorze białym. Podłoga w całym pomieszczeniu jest jednolita, a tworzy ją płytka o rysunku bielonego drewna - Legno moderno Opoczno.

Całość wnętrza sypialni z łazienką oraz garderobą jest utrzymana w jasnych kolorach, bieli i delikatnych akcentach szarości, pastelowych fioletów i niebieskości. Nowoczesną aranżację tworzą m.in. szklane panele oddzielające strefę łazienki od sypialni, futurystyczne łóżko a nad nim designerska lampa Noto z Artemide, a także tworzące niebywały klimat shuttersy w oknach. Podsumowując, projekt wnętrza stanowi kolejną wizytówkę mojej pracowni odzwierciedlając upodobania do dobrego stylu, przytulnego i niebanalnego charakteru we współczesnej aranżacji. 

O wynikach konkursu poinformował partner medialny Homebook, gdzie prezentowane są wszystkie zwycięskie prace. Do obejrzenia tutaj.Więcej projektów wnętrz mieszkań i domów dostępnych na stronie www.JedyneTakieWnetrza.pl
Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger