Geometria na ścianie

Geometria na ścianie z myloview.pl

Nie każdy z nas przepadał za lekcjami geometrii w szkole, jednak dziś przekonujemy się, że były one niezbędne. Cóż, myśleliście, że większość skomplikowanych równań matematycznych nie ma zastosowania w życiu codziennym? Nic z tego! Chwytajcie za linijki, poziomice, ołówki i farby i zamieńcie swoje cztery kąty w geometryczne królestwo. Wyobraźcie sobie, że ściana to  szkolna tablica i spróbujcie nakreślić na niej mniej lub bardziej oryginalne figury. Taki deseń to prawdziwy przebój tego sezonu. Projektanci wnętrz zgodnie twierdzą, że przestrzeń wzbogacona o geometryczne formy staje się ciekawsza i bardziej wyrazista. A więc, jeżeli wciąż poszukujecie wyrazistej inspiracji do swojego mieszkania, ale  boicie się zbyt wymyślnych kształtów, postawcie właśnie na geometrię.
A pracując nad taką stylizacją wspomnijcie czasy, w których trójkąty, trapezy i kwadraty były Waszą zmorą… Jesteśmy pewni, że w otoczeniu kolorowych, graficznych ścian, Wasze podejście do geometrii się zmieni! Spójrzcie na poniższe propozycje:

Pierwsza z nich to ścienna sekwencja trójkątów, układających się w niemal kalejdoskopowy wzór. Zieleń złamana kilkoma odcieniami niebieskiego i granatowego, przeplatana jest bazową bielą. Taki deseń możemy umieścić na jednej ścianie, bądź – kiedy uznamy, że jest on zbyt intensywny – na jej części.


Miłośnicy radosnych kolorów mogą pobawić się ich zestawieniami nawet w najbardziej szalony sposób. Spójrzcie na ścianę tej sypialni – oto propozycja idealna do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych. Dzięki geometrii, całość aranżacji nabiera wyrazu. 


Z kolei estetyka tego wnętrza balansuje gdzieś na granicy romantyzmu i nowoczesności. Regularny deseń przyciąga wzrok i podkreśla resztę elementów stylizacji sypialni. Ciekawie zestawiono go z innymi wzorami (na pościeli). Efekt jest zachwycający!


Geometria to trend zarezerwowany nie tylko dla odważnych poszukiwaczy nowych inspiracji. Równie dobrze możemy skorzystać z niego w miejscu, które chcemy jedynie bardzo delikatnie zdynamizować. W tym przypadku postawmy na monochromatyczną paletę barw i lekki deseń.


Przekonajcie się także jak ciekawie mogą wyglądać plakaty z kolekcji myloview.pl
- Polecam! - 
Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger