Sparkling Port Melbourne Apartment

czwartek, 7 lutego 2013

HomeDesigning opublikowało wnętrza apartamentu w Melbourne (designed by David Hicks).  Elegancki wybór mebli prezentuje amerykański styl neoklasyczny osiągnięty dzięki zrównoważonemu połączeniu pomiędzy wysoko dekoracyjnymi elementami wnętrz i zapraszającemu komfortowi mieszkania. Miękkie, naturalne odcienie zostały wprowadzone do wnętrza poprzez starannie dobrane dodatki, które pozwalają rozkoszować się panoramą za oknami. Stonowane błękity, zielenie i piaskowe odcienie subtelnie towarzyszą lustrzanym ścianom, które prezentują niesamowity widok na ocean. Więcej u źródła.
Contemporary Classic Home

Nie mogłam się oprzeć temu zapierającemu dech w piersiach wnętrzu...kochamoglądać takie klimaty, ale osobiście marzę o wnętrzach bardziej nowoczesnych, z nutką klasyki, zarówno do mieszkania, jak i projektowania. Znalezione na Designing Home.

Więcej zdjęć na http://www.home-designing.com/2013/01/contemporary-classic-home

Skandynawska klasyka...

Skandynawskie wnętrze pięknego domu w Szwecji. Zwykłe żarówki zamiast lampy zwisają z sufitu, zasłony wyglądają bardzo przytulnie, dodatki klasyki w listwach i tradycyjny parkiet w jodełkę. Biały z akcentami czerni i szarości - co może być bardziej ciche i przytulne? Proste meble i szorstkie drewno dodają uroku tego miejscu. Wnętrze jest tradycyjne, ale kontrastujące kolory i faktury materiałów na tle spokojnej szarości to sekret klasycznych wnętrz skandynawskich.
Czytaj więcej na DesignerPad. 

 
 

Stylowe wnętrze Art Deco...

Znalazłam dziś w DigsDigs.com piękny apartament w Moskwie, będący połączeniem stylu art deco, etnicznego i prowansalskiego, w którym istnieją także pewne elementy i akcesoria stylu klasycznego. Charakter wnętrza nie jest zbyt obfity ani minimalistyczny. Użyte materiały to drewno, skóra, szkło i miękkie tkaniny, które dają efekt wnętrza eleganckiego, powściągliwego i spokojnego, a zarazem bardzo przytulnego. Więcej można znaleźć u źródła.

 
 
 

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life