Gdzie znaleźć eleganckie płytki ceramiczne w internecie?

Dobór eleganckich płytek ceramicznych do naszego domu nie jest prostym wyzwaniem. Szczęśliwie dla nas oferta płytek ceramicznych jest bardzo bogata i szeroka, pozwala na wykończenie naszych wnętrz praktycznie w każdym stylu. Przyjrzyjmy się zatem jakie kolekcje ceramiki użytkowej przygotowali dla nas projektanci wnętrz sklepów internetowych Dekordia.pl oraz e-budujemy.pl.

Oto trzy godne polecenia kolekcje płytek ceramicznych Tubądzin.Seria Organic Matt to zachowana w modernistycznym tonie linia płytek ceramicznych z powszechnym wykończeniem imitującym naturalny kamień. Jest na tyle wyjątkowa, że użycie jej w modernistycznych
aranżacjach wzmocni ich subtelność i jednocześnie minimalizm aczkolwiek nie do końca surowy. W serii dwa kolory: bianco i popielaty. Wzór kamienia najlepiej jest widoczny na płytce gładkiej. Przełamaniem jej gładkości są: płytki ceramiczne ze teksturą surowego kamienia, płytka gresowa w której wyrzeźbiono pofalowane linie oraz strukturalny dekor z wykończeniem lappato. Na podłogę możemy wybrać płytkę gresową bianco lub szarą z satynową płaszczyzną w rozmiarze rektyfikowanym 59,8x59,8 cm. Obie wykonane są z odpornego na temperatury ujemne gresu, płytka popielata ma 3 a biała 4 klasę ścierania. Płytki ceramiczne ścienne dostępne są w wymiarach 89,8x32,8 cm oraz w wybranych wersjach w rozmiarze 44,8x16,3 cm. Użycie serii Organic Matt: wewnątrz na podłogi i ściany: korytarza, pokoju, salonu, łazienki, kuchni; na zewnątrz (płytki podłogowe): balkony, patio, altanki, dróżki. Seria Pietrasanta to ponadczasowa elegancja. Satynowe i połyskowe płytki o strukturze białego marmuru i rektyfikowanych brzegach, pozwolą nam na uzyskanie wnętrza z płytek gresowych z minimalną przestrzenią na fugi i otrzymaniem wręcz niemal że jednolitej płaszczyzny. Do wyboru po trzy wymiary płytek gresowych w każdej wersji, więc aranżacja przestrzeni staje się jeszcze łatwiejsza: 59,8x59,8 cm, 79,8x79,8 cm oraz 59,8x119,8 cm. Płytki matowe są antypoślizgowe w klasie R9 i posiadają 5 klasę ścierania, więc idealnie nadają się także do miejsc często obleganych przez domowników. Użycie serii Pietrasanta: wewnątrz na podłogi i ściany: wiatrołapu, pokoju, salonu, łazienki, kuchni; na zewnątrz: patio, ganki, dróżki.Seria Horizon spodoba się uwielbiającym łączenie klasyki i minimalizmu. Klasyczna kolorystyka beżu a do niej nowoczesne, reliefowe wzory na kaflach dekoracyjnych a przede wszystkim mozaiki o heksagonalnych elementach z matowo-błyszczącym wykończenie w kolorze brązowym lub nero. Na podłogę brązowa płytka gresowa w rozmiarze 59,8x59,8 cm, satynowa, odporna na mróz o 4 klasie ścieralności. Płytki ścienne mają wymiary 89,8x32,8 cm a mozaiki 28,9x22,1 cm. Płytki ścienne są matowe i mają rektyfikowane brzegi, jednakże mozaiki mają wykończenie lappato i nie są rektyfikowane. Użycie serii Horizon: wewnątrz na podłogi i ściany: korytarza, pokoju, salonu, łazienki, kuchni; na zewnątrz (płytki podłogowe): balkony, chodniki.

A oto trzy kolekcje płytek Paradyż:

Płytki Paradyż Arkesia to gresy inspirowane piaskowcem, które oddają gwarantowany efekt, zwłaszcza w większych pomieszczeniach. Paradyż Arkesia pojawiają się w powierzchni polerowanej, satynie i jako gres nieprzetworzony. Płytki ceramiczne wyróżnia niebanalna paleta barw, w tym: beż, kolory ziemiste, grafit, kolor kawy. Płytki ceramiczne to gresy rektyfikowane, pozwala to na układanie ich z drobną ilością fugi. Kolekcję możemy ułożyć w łazienkach, kuchni, salonie lub w przestrzeniach komercyjnych. Glazura dostępna jest w rozmiarach 29,8x59,8 cm, 59,8x59,8 cm. Płytki ceramiczne są mrozoodporne. Wykorzystanie kolekcji Płytki Arkesia: we wnętrzu na podłogi i ściany: korytarza, pokoju, salonu, łazienki, kuchni; na zewnątrz : tarasy, altanki, dróżki.Kolekcja Bazo jest dokładnym odzwierciedleniem swojej nazwy. To linia standardowych, bazowych płytek ściennych dostępnych w dwóch kwadratowych rozmiarach: 19,8x19,8 cm oraz 30x30 cm. W kolekcji możemy wybrać kolory gorące jak beż i barwy ziemiste, jak i chłodniejsze jak popiel czy nero w wydaniu bez dodatkowo wzoru jak i tzw. sól-pieprz czyli urozmaicające wnętrze kropeczki. Oprócz płytek podłogowych mamy tu także inne komponenty jak na przykład cokoły czy profile zewnętrzne, czyli wszystko co możemy użyć do wykończenia wewnątrz i na zewnątrz, w domach i pomieszczeniach
komercyjnych, do których także stworzona jest ta linia. Płytki ceramiczne posiadają różne klasy przeciwpoślizgowości, matowe wykończenie i nierektyfikowane krawędzie. Płytki Como mają wymiar 45x45 cm. Każda płytka podłogowa przypomina 6 umieszczonych obok siebie wąskich deseczek. Płytki ścienne przypominają stare drewno lekko pobielone farbą, która z minionym czasem lekko się pozdzierała w niektórych miejscach. Płytki zostały wykonane z odpornego na zimno gresu, a ich płaszczyzna jest pozbawiona połysku. Idealnie sprawdzą się w prowansalskich aranżacjach wnętrz. Użycie kolekcji Como: wewnątrz na podłogi i ściany: korytarza, pokoju, salonu, łazienki, kuchni; na zewnątrz: tarasy, altanki, ganki.Po więcej propozycji zaprasza do zakupu sklep internetowy Dekordia.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © JEDYNE TAKIE WNĘTRZA , Blogger