Gdzie znaleźć eleganckie płytki ceramiczne w internecie?

Dobór eleganckich płytek ceramicznych do naszego domu nie jest prostym wyzwaniem. Szczęśliwie dla nas oferta płytek ceramicznych jest bardzo bogata i szeroka, pozwala na wykończenie naszych wnętrz praktycznie w każdym stylu. Przyjrzyjmy się zatem jakie kolekcje ceramiki użytkowej przygotowali dla nas projektanci wnętrz sklepów internetowych Dekordia.pl oraz e-budujemy.pl.

Oto trzy godne polecenia kolekcje płytek ceramicznych Tubądzin.Seria Organic Matt to zachowana w modernistycznym tonie linia płytek ceramicznych z powszechnym wykończeniem imitującym naturalny kamień. Jest na tyle wyjątkowa, że użycie jej w modernistycznych
aranżacjach wzmocni ich subtelność i jednocześnie minimalizm aczkolwiek nie do końca surowy. W serii dwa kolory: bianco i popielaty. Wzór kamienia najlepiej jest widoczny na płytce gładkiej. Przełamaniem jej gładkości są: płytki ceramiczne ze teksturą surowego kamienia, płytka gresowa w której wyrzeźbiono pofalowane linie oraz strukturalny dekor z wykończeniem lappato. Na podłogę możemy wybrać płytkę gresową bianco lub szarą z satynową płaszczyzną w rozmiarze rektyfikowanym 59,8x59,8 cm. Obie wykonane są z odpornego na temperatury ujemne gresu, płytka popielata ma 3 a biała 4 klasę ścierania. Płytki ceramiczne ścienne dostępne są w wymiarach 89,8x32,8 cm oraz w wybranych wersjach w rozmiarze 44,8x16,3 cm. Użycie serii Organic Matt: wewnątrz na podłogi i ściany: korytarza, pokoju, salonu, łazienki, kuchni; na zewnątrz (płytki podłogowe): balkony, patio, altanki, dróżki. Seria Pietrasanta to ponadczasowa elegancja. Satynowe i połyskowe płytki o strukturze białego marmuru i rektyfikowanych brzegach, pozwolą nam na uzyskanie wnętrza z płytek gresowych z minimalną przestrzenią na fugi i otrzymaniem wręcz niemal że jednolitej płaszczyzny. Do wyboru po trzy wymiary płytek gresowych w każdej wersji, więc aranżacja przestrzeni staje się jeszcze łatwiejsza: 59,8x59,8 cm, 79,8x79,8 cm oraz 59,8x119,8 cm. Płytki matowe są antypoślizgowe w klasie R9 i posiadają 5 klasę ścierania, więc idealnie nadają się także do miejsc często obleganych przez domowników. Użycie serii Pietrasanta: wewnątrz na podłogi i ściany: wiatrołapu, pokoju, salonu, łazienki, kuchni; na zewnątrz: patio, ganki, dróżki.Seria Horizon spodoba się uwielbiającym łączenie klasyki i minimalizmu. Klasyczna kolorystyka beżu a do niej nowoczesne, reliefowe wzory na kaflach dekoracyjnych a przede wszystkim mozaiki o heksagonalnych elementach z matowo-błyszczącym wykończenie w kolorze brązowym lub nero. Na podłogę brązowa płytka gresowa w rozmiarze 59,8x59,8 cm, satynowa, odporna na mróz o 4 klasie ścieralności. Płytki ścienne mają wymiary 89,8x32,8 cm a mozaiki 28,9x22,1 cm. Płytki ścienne są matowe i mają rektyfikowane brzegi, jednakże mozaiki mają wykończenie lappato i nie są rektyfikowane. Użycie serii Horizon: wewnątrz na podłogi i ściany: korytarza, pokoju, salonu, łazienki, kuchni; na zewnątrz (płytki podłogowe): balkony, chodniki.

A oto trzy kolekcje płytek Paradyż:

Płytki Paradyż Arkesia to gresy inspirowane piaskowcem, które oddają gwarantowany efekt, zwłaszcza w większych pomieszczeniach. Paradyż Arkesia pojawiają się w powierzchni polerowanej, satynie i jako gres nieprzetworzony. Płytki ceramiczne wyróżnia niebanalna paleta barw, w tym: beż, kolory ziemiste, grafit, kolor kawy. Płytki ceramiczne to gresy rektyfikowane, pozwala to na układanie ich z drobną ilością fugi. Kolekcję możemy ułożyć w łazienkach, kuchni, salonie lub w przestrzeniach komercyjnych. Glazura dostępna jest w rozmiarach 29,8x59,8 cm, 59,8x59,8 cm. Płytki ceramiczne są mrozoodporne. Wykorzystanie kolekcji Płytki Arkesia: we wnętrzu na podłogi i ściany: korytarza, pokoju, salonu, łazienki, kuchni; na zewnątrz : tarasy, altanki, dróżki.Kolekcja Bazo jest dokładnym odzwierciedleniem swojej nazwy. To linia standardowych, bazowych płytek ściennych dostępnych w dwóch kwadratowych rozmiarach: 19,8x19,8 cm oraz 30x30 cm. W kolekcji możemy wybrać kolory gorące jak beż i barwy ziemiste, jak i chłodniejsze jak popiel czy nero w wydaniu bez dodatkowo wzoru jak i tzw. sól-pieprz czyli urozmaicające wnętrze kropeczki. Oprócz płytek podłogowych mamy tu także inne komponenty jak na przykład cokoły czy profile zewnętrzne, czyli wszystko co możemy użyć do wykończenia wewnątrz i na zewnątrz, w domach i pomieszczeniach
komercyjnych, do których także stworzona jest ta linia. Płytki ceramiczne posiadają różne klasy przeciwpoślizgowości, matowe wykończenie i nierektyfikowane krawędzie. Płytki Como mają wymiar 45x45 cm. Każda płytka podłogowa przypomina 6 umieszczonych obok siebie wąskich deseczek. Płytki ścienne przypominają stare drewno lekko pobielone farbą, która z minionym czasem lekko się pozdzierała w niektórych miejscach. Płytki zostały wykonane z odpornego na zimno gresu, a ich płaszczyzna jest pozbawiona połysku. Idealnie sprawdzą się w prowansalskich aranżacjach wnętrz. Użycie kolekcji Como: wewnątrz na podłogi i ściany: korytarza, pokoju, salonu, łazienki, kuchni; na zewnątrz: tarasy, altanki, ganki.Po więcej propozycji zaprasza do zakupu sklep internetowy Dekordia.pl.

2 komentarze:

  1. Czasami warto jest skontaktować się po prostu ze sklepem. I dopytać się w sklepie o możliwość wykonania projektu pomieszczenia. Zgadzam się jednak, ze taki projekt jest dobrym pomysłem oraz może znacznie ułatwić nam rozmieszczenie poszczegolnych sanitariatów oraz innych akcesoriów łazienkowych. Od siebie polecam również kupić dobrej jakości armaturę. Wiele osób oszczędza na tym i potem ma problem z przeciekajacym kranem, Armatury używa się codziennie, tak więc dobrze jest zdecydować się na porządną firmę.
    Baterie umywalkowe polecam od firmy Kuchinox. Mają świetne wzory.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za komentarz. Zgadza się, na bateriach nie można oszczędzać.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger