ŁUKI I ZAOKRĄGLENIA - MODNY AKCENT WE WNĘTRZACH?

sobota, 10 sierpnia 2019

Forma to jeden z głównych elementów, które budują styl we wnętrzach. Przy wprawnym oku 👀 architekta każdy pojedynczy element ma zachowane proporcje oraz pełni określoną funkcję - najczęściej nie tylko tą dekoracyjną. A więc jak to jest, że łuki i zaokrąglenia kojarzą nam się z latami 90-tymi i większość osób od razu na wstępie z nich rezygnuje? A jednak...


ŁUKI I ZAOKRĄGLENIA POWRACAJĄ DO ŁASK 👍 i stają się coraz częściej spotykanymi trendami we wnętrzach 🎉  
Ale POD WARUNKIEM❗️tylko takie, które mają faktyczne uzasadnienie projektowe.

DLACZEGO WARTO ZDAĆ SIĘ NA ARCHITEKTA WNĘTRZ i nie brać się samemu za wszelkie łuki i zaokrąglenia? 🤔 Bo nie chcemy koszmarków jak z lat 90 😬😜 Architekt zaproponuje indywidualne rozwiązania do danego pomieszczenia, stosując właściwą proporcję oraz sprawi, że wybrana forma stworzy spójną całość z pozostałymi elementami wnętrza.

PIERWSZY PROJEKT, znajdujący się poniżej, proponuje zaokrągloną wyspę, natomiast w drugiej inspiracji skandynawskich wnętrz meble kuchenne układają się w łuk. W oby przypadkach taki zabieg wpływa na poprawę funkcjonalności pomieszczenia, ułatwiając komunikację i pozwalając na zaoszczędzenie większej ilości wolnej przestrzeni.

PRACOWNIA JEDYNE TAKIE WNĘTRZA 🖤 od samego początku działalności inspiruje się właśnie takimi kształtami - łuki i zaokrąglenia odważnie pojawiały się już w pierwszy projektach.


Co myślicie o powyższych inspiracjach? Wpadło Wam coś w oko? A może już od dawna marzyliście o łukach i zaokrągleniach w Waszym domu, ale nie wiedzieliście jak się do tego zabrać? Czekamy na Wasze komentarze 😉😘💕


pozostałe zdjęcia: pinterest.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life