PRZEDMIOTY Z DUSZĄ W TWOIM DOMU - BY KAŻDY ELEMENT OPOWIADAŁ SWOJĄ WŁASNĄ HISTORIĘ

Każdy z nas ma swoją własną historię, która go definiuje oraz sprawia, że jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Ta sama zasada tyczy się przedmiotów, zdobiących wnętrze Twojego mieszkania. Czy zastanawiałaś/eś się kiedykolwiek nad tym, jaką historię mają do opowiedzenia właśnie te konkretne elementy składające się na obraz własnej domowej przestrzeni?


W detalach tkwi sukces

To z tych najdrobniejszych akcentów rodzi się klimat, charakter i dany styl. Miejsce, w którym każdy przedmiot ma swoją określoną funkcję i przeznaczenie, to miejsce pełne harmonii i równowagi, tworzące spójny obraz wnętrz o niekonwencjonalnym charakterze. Historię, którą opowiadają te poszczególne elementy, budują nową opowieść, gdzie pierwszoplanowym tłem jest nasza codzienność. A więc jakie przedmioty pomogą nam zbudować wnętrze z duszą – przestrzeń ze swoją własną historią o unikatowym stylu?

źródło: pinterest.com

Poszukując inspiracji

Inspiracji najlepiej szukać wokół - w świecie, w którym żyjemy. Może być nią natura i występujące w niej wzory, jak i również motywy wynikające z działalności człowieka - mowa m.in. o industrialnych akcentach. Internet także jest niekończącym się źródłem inspiracji - w sieci pełno jest wnętrzarskich realizacji oraz projektów, które mogą zachęcić nas do wprowadzenia zmiany w swoim własnym domu. Wirtualnym miejscem, będącym niewyczerpaną odkrywką kreatywnych i unikatowych mebli i dodatków do wnętrz Twojego mieszkania jest sklep internetowy Homesquare. Szeroki asortyment produktów pozwoli na znalezienie tego jedynego, konkretnego przedmiotu, pasującego do wnętrz Twojego domu.


źródło: pinterest.com

Efekt końcowy to lata pracy

Na sukces firmy składa się wiele elementów. Często marka budowana jest przez lata i dopiero po długim czasie producent ma szansę stać się rozpoznawalnym na rynku. W przypadku urokliwych lampek SKITSO było nieco inaczej. Owa grecka manufaktura powstała 3 lata temu i w jej asortymencie znajdziemy unikatowe warianty lampek świetnie nadających się do sypialni, pokoiku dziecięcego czy też salonu. Te wielobarwne i nieszablonowe oprawy oświetleniowe w szybkim tempie podbiły serca wielu miłośników stylowych, jednocześnie oryginalnych wnętrz.


W sklepie Homesquare dostępne modele lampek to: Kosta, Rosemery, Aurelia, Melisanthi oraz Soultana. Większość opraw tego producenta zamawiana jest na prośbę klientów. Warto wspomnieć, że autorki manufaktury SKITSO wcześniej przez wiele lat wykonywały różnego rodzaju pudełka, które jednak nie cieszyły się popularności, a dochód z nich z trudem pozwalał sprostać wydatkom codziennego życia. W końcu, po wielu latach prób i błędów, powstały lampki, których oryginalność i uniwersalność pozwala na zastosowanie ich niemal w każdym wnętrzu. 


Szczególnym powodzeniem fantazyjnych form i wzorów cieszą się pokoje dziecięce - to najczęściej w nich spotkamy oryginalne dodatki i rozwiązania. Doskonałym przykładem mogą być półki dziecięce, które mogą w kreatywny sposób "wisieć" na ścianie, przywodząc na myśl drewnianą huśtawkę na drzewie z królestwa baśni i opowieści dla dzieci.


Przedmioty w dziecięcym pokoju mogą być nie tylko dekoracją, ale również zachęcać dziecko do samodzielnego wykonania właściwej formy. Są to wszelkie papierowe/tekturowe lub wykonywane z modeliny elementy, które w finalnej wersji stają się doskonałą ozdobą nadającą się do pokoiku dziecięcego.

Figurka do składania Panna Migotka


To właśnie przedmioty z duszą mają coś do opowiedzenia. Elementy aranżacji wnętrz, które rodzą się z trudu, pracowitości, łez i zawziętości budują przestrzeń o unikalnym charakterze - oryginalność w czterech ścianach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger