WANNA 🛁 CZY PRYSZNIC 🚿 CO BĘDZIE LEPSZE DO TWOJEJ ŁAZIENKI?

Klasyczny dylemat, czyli oscylacja między wanną a prysznicem. Wybór wydaje się trudny, a jednak jest banalnie prosty ☝️ Wystarczy, że spojrzysz na wady i korzyści, płynące z obu tych rozwiązań 😉💡PRYSZNIC 🚿 - DLA KOGO?

Jeśli zależy Ci na oszczędności czasu, wody oraz przestrzeni, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wybór prysznica. Przy niewielkiej powierzchni pomieszczenia, ważne jest, aby po aranżacji wciąż sprawiało wrażenie przestronnego i funkcjonalnego. Kabina prysznicowa pozwala zaoszczędzić przestrzeń oraz pieniądze, przy czym pamiętajmy, że taką możliwość dają nam krótkie, 5-minutowe kąpiele. Dłuższy relaks pod bieżącą wodą może nas kosztować tyle samo, co kąpiel w wannie pełnej wody (80l) 😉

WANNA 🛁 - DLA KOGO?

Przy większej powierzchni łazienki, można śmiało zdecydować się na wannę wolnostojącą, która dodaje wnętrzu eleganckiego charakteru. Wybór ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie relaks i zasłużony odpoczynek po długim dniu pracy. Kąpiel w wannie pozwala na sięgnięcie po ulubioną lekturę 📖 Wanna jest również bardziej funkcjonalna w przypadku posiadania małych dzieci, dla których kąpiel może stać się prawdziwą frajdą oraz okazją do nauki do samodzielnego dbania o higienę.

ZAWSZE JEST DRUGA STRONA MEDALU🥇

Wanna oraz prysznic oferują różne korzyści płynące z obu tych rozwiązań, dlatego spora część osób podczas urządzania łazienki decyduje się na kupno obu, i wanny, i prysznica zarazem. Jeśli powierzchnia pomieszczenia oraz budżet są na tyle wysokie, jak najbardziej można zdecydować się na oba rozwiązania 😘😁👍 Poniższy projekt pokoju kąpielowego, składającego się na wnętrza domu pod Koszalinem (projekt/czerwiec 2019) uwzględnia wannę oraz prysznic. Ta minimalistyczna łazienka łączy w sobie kontrast ciepłego drewna z monochromatyzmem i marmurowymi płytkami o żylastych i ciemniejszych odbarwieniach, które wnoszą do wnętrza ponadczasową elegancję 🖤


A Wy na co zdecydowaliście się w swoich własnych łazienkach - wybór padł na wannę czy prysznic?
A może oba rozwiązania? 💕

1 komentarz:

  1. Dużo światła, to na pewno jest bardzo ważne w każdej łazience, według mnie też i w każdym innym pomieszczeniu. Tu trzeba dobrze zamontować całą armaturę. W takich firmach jak https://aquainstal24.pl/ pomogą wam z takimi wyzwaniami.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © JEDYNE TAKIE WNĘTRZA , Blogger