Wygoda amerykańskiego loftu

Przedstawiam wnętrze wyjątkowe. Tym razem nie pastelowe i nie glamour, lecz równie eleganckie i wytworne. Wnętrze luksusowego apartamentu przemawia mocnymi akcentami takimi jak ceglana ściana czy wyraziste meble. Te wszystkie elementy mogą dużo powiedzieć o stylu i zamiłowaniach właścicieli. Zobacz wnętrze w stylu amerykańskiego loftu.


Apartament składa się z części dziennej- salonu z kuchnią oraz części dostępnej tylko dla domowników, czyli ukrytego w głębi gabinetu. W miejscu przeznaczonym do pracy można również zaznać odrobiny relaksu. Gwarantuje to strefa wypoczynku, w której centrum króluje wygodny fotel z podnóżkiem, otoczony mnogością książek.

W apartamencie postawiono na wygodę. Obszerna sofa obiecuje sowity wypoczynek, duża wyspa kuchenna - komfortowe gotowanie bez straty kontaktu z domownikami lub zaproszonymi gośćmi, których można przyjąć również przy wygodnym, mieszczącym wszystkich, jadalnianym stole.
Ekskluzywności zaprojektowanemu wnętrzu dodaje zabudowa wykonana z wysokiej jakości egzotycznego drewna o głębokim, ciemnym kolorze. Obojętnie nie można przejść również obok efektownej, polerowanej podłogi. Prosta i minimalistyczna linia mebli doskonale gra z odrobinę surowym, loftowym klimatem tej przestrzeni.

W przedstawionym projekcie nie zabrakło również cieszącego oko designu w postaci starannie dobranych dodatków, które odzwierciedlają gust i smak właścicieli. Lampy przyciągające wzrok, patchworkowy dywan, czy chromowane elementy to elementy wpisujące się w najnowsze trendy nowoczesnego urządzania wnętrz. Klimatycznie, ze smakiem i w iście kolonialnym stylu. Oto wnętrze amerykańskiego loftu. Komfortowe, przestrzenne i zachęcające do tego, aby wygodnie rozsiąść się na kanapie, wypić aromatyczną kawę, zrelaksować się. Jeśli chcesz urządzić swoje wnętrze w stylu amerykańskiego loftu i szukasz osoby, która zrozumie Twoje potrzeby i oczekiwania, zgłoś się do mnie. Stworzę projekt na miarę Twoich marzeń.


Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger