Słoneczny salon z kuchnią w Gdańsku

Słoneczny salon z kuchnią w Gdańsku

Długo wyczekiwane, bo prawie 2 lata temu projektowane wnętrze mieszkania w Gdańsku...wreszcie udało się odwiedzić po drodze z wakacji nad polskim morzem. Prezentuję zdjęcia z realizacji słonecznego apartamentu <3 dziś salon z kuchnią.

FORUM DESIGNU w Krakowie już jutro!


Dnia 16 lipca 2015 o godzinie 17:00 rozpoczniemy wyjątkowe wydarzenie:
WEJDŹ DO ŚWIATA TRENDÓW”
w FORUM DESIGNU, ul. Marii Konopnickiej 28 / Kraków (dawny HOTEL FORUM)

Konferencje pokażą powstawanie niepowtarzalnych projektów, nieustającej modzie na indywidualizm, wiele innowacyjnych rozwiązań a także pokaże polski design pod względem zawsze najnowszych trendów.

Na konferencji „WEJDŹ DO ŚWIATA TRENDÓW” zapoznają się Państwo z kilkoma spośród ponad 60 polskich i 30 zagranicznych marek dostępnych w naszym showroomie.
Wśród nich współtwórca AKADAMII ARCHITEKTA marka VOX, która przedstawi ideę human touch najnowsze rozwiązania w projektowaniu małych mieszkań, marka MARBET STYLE pokaże jak nadać indywidualizm każdemu wnętrzu dzięki wzornictwu i jakości na światowym poziomie a także HOME DESIGN, przedstawiciel największych w Europie designerskich marek zaprezentuje najnowsze światowe trendy widziane tylko na największych targach w Paryżu czy w Mediolanie.
Nad całą imprezą czuwać będzie nasz patron medialny ELLE DECORATION.

Dzięki udziałowi w konferencji nabywają Państwo dodatkowe przywileje:

  • KARTĘ ARCHITEKTA dającą wiele zniżek i prowizji u wszystkich naszych projektantów, wraz z katalogiem tych marek.
  • Możliwość korzystania z ponad 4000 m2 powierzchni naszego showroomu - największego w Krakowi, gdzie można zobaczyć na żywo jak wszystkie projekty działają w przestrzeni.
  • Możliwość traktowania FORUM DESIGNU jako ciekawe miejsce spotkań z klientami, licząc na fachową pomoc oraz profesjonalną obsługę w zakresie prezentacji naszych marek.

FORUM DESIGNU to platforma promująca polskich projektantów dlatego udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny.

Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek gdyż mamy dla Państwa wiele cennych nagród do wygrania, ufundowanych przez naszych wsółorganizatorów.
Indywidualnie spersonalizowany fotel KANU od MARBET STYLE o wartośći 1850 pln.
a także wiele innych od pozostałych wspólorganizatorów: HOME DESIGN, VOX

Indoor rain ideas

Indoor rain ideas
source: pinterest.com

ZAPROJEKTOWANI | festiwal designu Kraków 6-8 listopada 2015

Dziś podzielę się z Wami informacją o kolejnym krakowskim festiwalu z designem w roli głównej.


Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem to festiwal dobrego dizajnu i wnętrza, skupiony na prezentacji polskich projektantów i producentów. Wydarzenie okazało się dużym sukcesem w 2014 roku, odwiedziło je 5000 osób. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-8 listopada 2015 w Krakowie, a wśród zaproszonych gości znajdują się tak fascynujące osobowości, jak Zuzanna Skalska, Andrzej Śmiałek, Marek Cecuła czy prof. Władysław Pluta.

- Zaprojektowani to nowe wydarzenie na kulturalnej mapie Krakowa, a pierwsza edycja pokazała, że posiada wielki potencjał. Krakowskie Spotkania z Dizajnem mają promować młodych polskich projektantów i architektów wnętrz. Chcemy też stworzyć platformę wymiany myśli oraz stworzyć okazję do spotkania młodych kreatywnych z biznesem - mówi dr Jerzy Gaweł, dyrektor Krakowskich Szkół Artystycznych oraz Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, które są głównym organizatorem oraz inicjatorem Zaprojektowanych. Współorganizatorami wydarzenia są prestiżowi partnerzy - Prodesigne i Koło, a także portal MyHome.pl.

Pierwsza edycja Zaprojektowanych odbyła się w listopadzie 2014 roku. Ogromna frekwencja na wszystkich wydarzeniach pokazała, jak wielka siła kryje się w polskim dizajnie i jak szerokim cieszy się on zainteresowaniem. 


W czasie trzech dni Zaprojektowanych (6-8.11.2015) w Krakowie odbędą się: targi dizajnu (8.11.2015, niedziela, Stara Zajezdnia) oraz wystawy, warsztaty, spotkania z wybitnymi specjalistami z zakresu projektowania wnętrz i wzornictwa. Zaprojektowani odbędą się w trzech lokalizacjach - w budynku Krakowskich Szkół Artystycznych (ul. Zamoyskiego 52), w Prodesigne (ul. Składowa 22) oraz w Starej Zajezdni (ul. św. Wawrzyńca 12). Większość wydarzeń, które zostały zaplanowane, będzie bezpłatna!

Punktem kulminacyjnym tegorocznego festiwalu będą targi, które odbędą się - podobnie jak w ubiegłym roku - w Starej Zajezdni przy ul. św. Wawrzyńca, w sercu zabytkowej dzielnicy Kazimierz w Krakowie. W przestrzeni pięknej, XIX-wiecznej hali swoją ofertę przedstawi ok. 100 polskich projektantów i producentów designu, architektów wnętrz i firm zajmujących się szeroko rozumianym wzornictwem. Targi odbędą się w niedzielę, 8 listopada i trwać będą od godz. 11 do 18.

Przyjmujemy nadal zgłoszenia na targi, osoby zainteresowane wystawieniem się w czasie tego wydarzenia prosimy o zgłoszenia: kamila.solon@ksa.edu.pl

Więcej informacji na temat Zaprojektowanych:


Copyright © JEDYNE TAKIE WNĘTRZA , Blogger