FORUM DESIGNU w Krakowie już jutro!


Dnia 16 lipca 2015 o godzinie 17:00 rozpoczniemy wyjątkowe wydarzenie:
WEJDŹ DO ŚWIATA TRENDÓW”
w FORUM DESIGNU, ul. Marii Konopnickiej 28 / Kraków (dawny HOTEL FORUM)

Konferencje pokażą powstawanie niepowtarzalnych projektów, nieustającej modzie na indywidualizm, wiele innowacyjnych rozwiązań a także pokaże polski design pod względem zawsze najnowszych trendów.

Na konferencji „WEJDŹ DO ŚWIATA TRENDÓW” zapoznają się Państwo z kilkoma spośród ponad 60 polskich i 30 zagranicznych marek dostępnych w naszym showroomie.
Wśród nich współtwórca AKADAMII ARCHITEKTA marka VOX, która przedstawi ideę human touch najnowsze rozwiązania w projektowaniu małych mieszkań, marka MARBET STYLE pokaże jak nadać indywidualizm każdemu wnętrzu dzięki wzornictwu i jakości na światowym poziomie a także HOME DESIGN, przedstawiciel największych w Europie designerskich marek zaprezentuje najnowsze światowe trendy widziane tylko na największych targach w Paryżu czy w Mediolanie.
Nad całą imprezą czuwać będzie nasz patron medialny ELLE DECORATION.

Dzięki udziałowi w konferencji nabywają Państwo dodatkowe przywileje:

  • KARTĘ ARCHITEKTA dającą wiele zniżek i prowizji u wszystkich naszych projektantów, wraz z katalogiem tych marek.
  • Możliwość korzystania z ponad 4000 m2 powierzchni naszego showroomu - największego w Krakowi, gdzie można zobaczyć na żywo jak wszystkie projekty działają w przestrzeni.
  • Możliwość traktowania FORUM DESIGNU jako ciekawe miejsce spotkań z klientami, licząc na fachową pomoc oraz profesjonalną obsługę w zakresie prezentacji naszych marek.

FORUM DESIGNU to platforma promująca polskich projektantów dlatego udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny.

Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek gdyż mamy dla Państwa wiele cennych nagród do wygrania, ufundowanych przez naszych wsółorganizatorów.
Indywidualnie spersonalizowany fotel KANU od MARBET STYLE o wartośći 1850 pln.
a także wiele innych od pozostałych wspólorganizatorów: HOME DESIGN, VOX
Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger