To co mnie zachwyca...

piątek, 1 lutego 2013

Próbuję od kilku godzin znaleźć coś co podoba mi się najbardziej...wkleić zdjęcia wnętrz, które mnie zachwycają...i jest ich tyle, że na nic nie mogę się zdecydować. Zakochana jestem we wnętrzach w stylu nowoczesnej klasyki, w wydaniu amerykańskim. To pewne! Uwielbiam oglądać wnętrza amerykańskich rezydencji i apartamentów w filmach i serialach. Kocham zdjęcia wnętrz pięknych... dlatego na początek zamieszczam zdjęcia z facebookowej strony American Home Intl, które podobają mi się szczególnie. Są klasyczne i proste. Symetria i harmonia. Przytulne materiały i faktury, drewno, błysk szkła, chromu. Prostota i elegancja zarazem. Niezbyt stylowe, raczej nowoczesne, ale z klasą.

Wszystko zaczęło się od...

...kursu projektowania wnętrz mieszkalnych w Profesjonalnej Szkole Projektowania Wnętrz ART STUDIO w Warszawie pod koniec 2009r. Zakończony przygotowaniem dyplomu dotyczącego projektu mieszkania, którego wizualizacje znajdują się poniżej. To mój pierwszy prawdziwy projekt :))) - projekt wnętrza mieszkania w Krakowie :)

Na początku dostrzegłam możliwości zmiany układu ścian w sypialni, której przestrzeń była podzielona na osobną niewielką garderobę i łazienki. Postanowiłam zburzyć istniejące ściany i usytuować łazienkę wewnątrz otwartej sypialni, większą niż na wstępie, a zamkniętą garderobę zastąpić dużych rozmiarów szafą na całej długości ściany, gdzie za przesuwnymi drzwiami znalazło się przede wszystkim miejsce na ubrania oraz kącik telewizyjny. Poniżej zamieszczam zdjęcie zmian, które wprowadziłam.

RZUT MIESZKANIA PRZEDPOKÓJKUCHNIA - WYSPA Z JADALNIĄ OTWARTA NA SALON

Projekt SALONU z KUCHNIĄ i WYSPĄ Projekt SYPIALNII Z ŁAZIENKĄ
SYPIALNIA Z GARDEROBĄ I FOTOTAPETĄ ZA ŁÓŻKIEM

 ARANŻACJA POKOJU DO PRACY

 ARANŻACJA GABINETU DO PRACY

Ten i wiele innych projektów koncepcyjnych czy konkursowych do obejrzenia na mojej stronie www.jedynetakiewnetrza.pl

Witam w moich wnętrzach

Nadszedł czas, aby pójść o krok dalej... postanowiłam założyć bloga...żeby zaprosić Was do świata nieprzeciętnych wnętrz, nie tylko...moich :))), ale także tych, które mnie inspirują i zachwycają... które mnie zainspirowały kilka lat temu... zachwyciły na tyle, by radykalnie zmienić swą życiową drogę. Dzięki nim odkryłam, że ja również chciałabym tworzyć wnętrza będące natchnieniem dla innych, którzy zapragną bym przyczyniła się do wykreowania wnętrza dla nich. Zainspirują na tyle, by odmienić swoje otoczenie, wyjść poza utarte ścieżki i zakochać się we własnych czterech kątach. I tak o to, przedstawiam Wam swoją drogę do odrycia drugiej mnie. Historię przyszłej ekonomistki, która postanowiła projektować wnętrza. Któż by pomyślał, że tak odmienne charaktery, mogą iść w parze. A jednak... to one mnie definiują, sprawiają, że ekonomiczne podejścia dba o funkcjonalność i wygodę, nie rzadko i kieszeń :)), a artystka-perfekcjonista tworzy wnętrza - JedyneTakieWnętrza.      

 

Copyright © Szablon wykonany przez My pastel life