Wnętrze przepełnione światłem...

Dziś prezentują najnowszy projekt z tego miesiąca - wnętrze domu pod Krakowem. Jego mieszkańcami będzie młode, energiczne małżeństwo i ich pociecha. Na co dzień zabiegane, potrzebowało wytchnienia, stąd projekt przytulnego, minimalistycznego w wystroju domu, wygodnego w użytkowaniu i praktycznego w sprzątaniu.

Zaproponowałam rozkład świetlistych pomieszczeń, gdzie drewno w ciepłym miodowym odcieniu bardzo korzystnie przełamuje się z bielą i szarością. Mieszkańcy lubią mieć dużą przestrzeń życiową, gdzie można swobodnie mieszkać i oddychać, stąd oszczędność ozdób. Pokoje przepełnione światłem, które niespiesznie przepływa przez ładnie wkomponowane żaluzje, a ciepło salonu i przyjazność całego otoczenia mieszkalnego, potęguje dodatkowo nowoczesny kominek, wkomponowany w ścianę, przez co nie ogranicza przestrzeni. Na ścianach w przedpokoju znajduje się elegancki szary tynk, który dyskretnie, punktowo podświetlony od góry przechodzi także do salonu. Uwagę zwraca efektowny detal - chromowane lampy, które są mocnym nowoczesnym i jednocześnie klimatycznym akcentem tego domu. 


W przedpokoju zastosowałam lustra na drzwiach szafy, dzieki czemu przestrzeń się powiększyła i „otworzyła”, by jeszcze bardziej chłonąć światło. Drzwi do łazienki ozdabiają donice z bukszpanowymi kulami.
Łazienkę rozplanowałam ekonomicznie, wszystko lśni bielą, ale nie jest to wnętrze surowe, bo ocieplone miodem kafelek i punktowym oświetleniem sprzyjającym relaksowi. Elegancka łazienka w minimalistycznym projekcie domu pod Krakowem.

Zapraszam do obejrzenia pozostałych wizualizacji projektu na www.JedyneTakieWnetrza.pl
Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger