Sypialnia z łazienką - aranżacje

Nawiązując do aktualnych trendów w projektowaniu sypialni połączonej z łazienką, przedstawiam własne aranżacje sypialni połączonych z łazienkami. Integracja sfery snu i odpoczynku z kąpielową jest w moim przekonaniu ciekawym rozwiązaniem, na pewno wygodnym. Jednak w przeciwieństwie do obserwowanych projektów całkowitej otwartości, a tym samym braku intymności, uważam, że konieczne jest oddzielenie odrębnych funkcji tychże pomieszczeń choćby matową bądź przeźroczystą szybą z zasłoną, żaluzjami itp., a już na pewno z przesuwanymi drzwiami czy szklanymi taflami. W każdym razie, połączenie sypialni i łazienki jest komfortowym rozwiązaniem tylko wówczas, gdy mieszkańcy czują się swobodnie.

Projekt sypialni z łazienką na poddaszu (2010r.), oddzieloną szklanymi taflami i kamiennymi okładzinami ściennymi. Jest to też aranżacja sypialni z garderobą ukrytą za drzwiami. Wizualizacje są częścią projektu wnętrz domu w Warszawie, który można obejrzeć tutaj.

  


Projekt wnętrza apartamentu w Krakowie (2009r.), będący jednocześnie projektem dyplomowym warszawskiej szkoły projektowania wnętrz Art Studio, obejmował budowlaną przeróbkę ścian działowych, tak, aby wg mojego pomysłu utworzyć łazienkę wewnątrz sypialni. Dzięki tej zmianie, powstała sypialnia z obszerną garderobą skrywająca kino domowe oraz mini-biblioteka w korytarzu. Więcej zdjęć projektu tutaj.

Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger