Unikalnie piękne fototapety w aranżacji salonu

Kolejny projekt wnętrza mieszkania w Warszawie zakończony. W oczekiwaniu na realizację spieszę by napisać kilka słów o tej aranżacji. Choć zwykle na słowo fototapeta reaguję niechętnie, to tym razem, dzięki mojej klientce natrafiłam na obłędnie piękne fototapety od Wonderwall Studio. Wiedziałam o istnieniu podobnych grafik czy zdjęć, ale stanowiły one raczej niedostępne źródło zachwytu z zagranicznych serwisów. Zatem z wielką ochotą i niebywałą przyjemnością tworzyłam wnętrza z fototapetami, które są w zasięgu ręki-portfela oraz dostępne w Polsce. Poniżej załączam wizualizacje salonu z kuchnią w biało-czarnej stylizacji, z drewnem, białą cegłą, które to łącznie tworzą połączenie glamour i shabby chic, ale bardziej w skandynawskiej odsłonie, gdzie niewątpliwie największe wrażenie robi fototapeta o uroczej nazwie Marlen.


W małym pokoju pełniącym na razie funkcje gabinetu, pokoju hobby, którym jest szycie na maszynie, zamieściłam fototapetę o motywie koronki - Lace Blanket, która również wpisuje się w spójną stylistykę całego mieszkania. 
Więcej wizualizacji wnętrz do projektu mieszkania w Warszawie, w tym projekt łazienki czy projekt sypialni, do obejrzenia na mojej stronie www.jedynetakiewnetrza.pl

Copyright © JEDYNE.TAKIE.WNĘTRZA , Blogger